Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
Noworoczna PROMOCJA: do 40% ZNIŻKI na InvestingPro+ SKORZYSTAJ Z OFERTY
Zamknij

AT&T Inc (T)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
18,356 -0,002    -0,01%
27/01 - Zamknięty. Wartość w EUR ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Niemcy
ISIN:  US00206R1023 
WKN:  A0HL9Z
  • Wolumen: 14.956
  • Kupno/Sprzedaż: 0,000 / 0,000
  • Zakres dzienny: 18,266 - 18,470
AT&T 18,356 -0,002 -0,01%

Rankingi użytkowników dla T

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: AT&T (T).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Heinrich Schimmek111100+32.93%
2John Llewellyn111100+29.8%
3David Raetzer111100+27.09%
4지향 아111100+24.86%
5Ali Osman Erol111100+17%
6Дмитрий Бобёр111100+7.7%
7Stefan Bruns111100+6.56%
8Robert Juodka111100+6.32%
9István Mózes111100+3.64%
10Rolanf Schmidt111100+1.51%
11asif Ahmed111100+1.51%
12Le On111100+1.24%
13peleg -111100+0.69%
14Casaluna Poppi111100+0.33%
15Fabian Schmidt11000%
16nic hi1100-0.17%
17Dennis Derksen1100-0.36%
18Albrecht Schoenherr1100-1.01%
19Jürgen Strom1100-1.22%
20Argemiro Duarte44125-2.17%
21Casaluna Poppi1100-2.37%
22Clemens Heilig1100-2.58%
23tox flox33266.67-3.3%
24Louis Siamos1100-4.27%
25Mark Brönstrup1100-28.93%
26Conrad Borchers1100-29.9%
27Martin Poulsen1100-30.92%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. T

Napisz co myślisz o AT&T Inc
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Maciej Skobejko
Maciej Skobejko 11.02.2022 19:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dywidendy obcinajo. firmę obcinajo. 😱
Dawid Szu
Dawid Szu 11.02.2022 19:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
będzie coś z tego?
Krzysztof Glowacki
Krzysztof Glowacki 11.02.2022 19:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja sie ładuje.
Dawid Szu
Dawid Szu 18.05.2021 16:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co się dzieje?
michcyk sabcyk
michcyk sabcyk 18.05.2021 16:02
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
daj srubokret
Krzysztof Romańczuk
Krzysztof Romańczuk 18.05.2021 13:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To the moon
Rafał Grzebin
Rafał Grzebin 08.03.2021 19:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Bedzie rosło ++++++++++
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail