Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
🔎 Zobacz ProTips, aby od razu poznać ryzyka i zyski dot. NVDA Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

ArcelorMittal SA ADR (MT)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Śledź dochody ArcelorMittal ADR

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
26,09 -0,33    -1,25%
26/02 - Zamknięty. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Po godzinach
25,92
-0,17
-0,67%
0:30:00 - Dane na żywo
Typ:  Akcja
  • Wolumen: 1.302.498
  • Kupno/Sprzedaż: 25,91 / 26,42
  • Zakres dzienny: 25,98 - 26,19
ArcelorMittal ADR 26,09 -0,33 -1,25%

Rankingi użytkowników dla MT

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się użytkownicy, którzy czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) na akcjach spółki: ArcelorMittal SA ADR (MT).
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Sergio Garcia88562.5+67.24%
2Sally Tan333100+50.27%
3Alberto Delgado Alonso Fueyo55360+48.96%
4Vincent Hopmans222100+36.39%
5manuel david pena otero111100+36.26%
6ben erp111100+29.85%
7Tage Tagenet111100+29.47%
8bülent koçak22150+27.24%
9Jose Carlos Robles Espinosa111100+27.23%
10Fadil Nemr22150+26.12%
11Roberto Nogal111100+26%
12Oppo Mobile222100+25.86%
13roberto marin alcantara111100+25.78%
14Enrique La Orden Ulloa111100+25.62%
15Asier Sua111100+24.67%
16Mike Houle111100+22.95%
17Ruud Caljouw111100+22.06%
18Manu Bernard111100+21.58%
19Cesar Rodríguez111100+20.86%
20Michael Lajevardi222100+20.77%
21Ignacio Alberca111100+20.33%
22Ahmet Dogan111100+20.32%
23Hugo Pérez Freixo111100+20.24%
24Vassilis Cosmatos111100+19.91%
25Maurizio Troiani222100+19.5%
26Didac Martínez111100+18.64%
27Seth Galentine222100+18.28%
28İskender Aktaş111100+17.83%
29JOSE LUIS PORTER111100+17.57%
30Antonio Manuel Jimenez Baena22150+17.37%
31Аскар Сейтханов222100+16.95%
32AMATO PETITO222100+16.77%
33Jean Belleflamme22150+15.84%
34Martin Kwant111100+15.25%
35Jose luis Gonzalez222100+14.78%
36Ismael Centeno melendez111100+14.71%
37인수 이111100+14.64%
38Pablo Jimenez Escamez111100+11.09%
39Quang Nguyen111100+10.62%
40Antonio garcia111100+10.48%
41Michael Shabshis111100+10.37%
42David MERLIN111100+10.16%
43Nodar Murtazashvili111100+10.06%
44Orlan Gambardella111100+10.05%
45Alvaro One111100+9.95%
46Jose Lecca111100+9.82%
47Ricardo Antonio Moreno Perez111100+9.62%
48Jose Toro111100+9.52%
49Petr Trump111100+9.33%
50Javi Suarez111100+9.3%
Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. MT

Napisz co myślisz o ArcelorMittal SA ADR
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail