Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Aluar Aluminio Argentino (ALUA)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
90,900 +1,000    +1,11%
24/05 - Zamknięty. Wartość w ARS ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Argentyna
ISIN:  ARALUA010258 
  • Wolumen: 366.461
  • Kupno/Sprzedaż: 90,600 / 90,900
  • Zakres dzienny: 89,100 - 91,000
Aluar 90,900 +1,000 +1,11%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Oscar Otero66466.67+120.57%
2Oscar Miguez222100+83.92%
3Nick Aguilar111100+59.61%
4Geronimo Santano111100+50.91%
5Enana like Goboy de video paso22150+50.8%
6Eric Hanon111100+48.81%
7Facundo Moya111100+48.32%
8Fabio Filomeno222100+48.02%
9Javier Czepulis111100+47.82%
10Hernan Oblitas111100+46.91%
11Ignacio Ferrero111100+46.88%
12Javier Ulloa111100+46.38%
13Luis Mamani111100+43.57%
14Juan Rodrigo Zelaya111100+42.97%
15Matias Herrera111100+42.2%
16Pablo Ag111100+40.44%
17Gabriel Osvaldo Albissini111100+40.11%
18nicolas bertolez111100+39.61%
19Sergio Pettinari111100+37.86%
20Maximiliano Paredes111100+36.95%
21davide garulli444100+35.2%
22Luciana Gonzalez222100+32.63%
23ALEJO FIGUEROA222100+32.44%
24miguel angel cosiansi111100+30.22%
25Leandro Duarte111100+29.4%
26Daniel Barreto111100+25.88%
27Fernando Heredia111100+25.88%
28octavio ortiz111100+25.64%
29Juampi Morales111100+25.59%
30Miguelictus Polous111100+24.9%
31gabriel cobo111100+23.67%
32daniel ehnes111100+22.41%
33Bobby Axelrod111100+22.07%
34cristian gomez111100+22.07%
35Juan Sebastian Caramichos111100+22.07%
36Marcos Grao111100+21.52%
37Luis Perez111100+21.49%
38noe barber111100+21.44%
39Jorge Clos111100+21.13%
40Gabriel Abihaggle111100+20.68%
41Nicolas Just111100+20.1%
42Luciano Andino111100+19.88%
43hombre pac111100+19.54%
44Gabriel Gonzalez111100+18.99%
45Samuel Galvano222100+18.6%
46Victor Carlos Dragonetti111100+17.95%
47Sebastian Chizo111100+17.82%
48Luis Alberto111100+16.29%
49Gabriel Carretero111100+15.5%
50Diego Omar Iscendorf111100+15.29%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. ALUA

Napisz co myślisz o Aluar Aluminio Argentino
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail