Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Allegro (ALEP)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
Allegro - dane historyczne. Aby uzyskać dane w czasie rzeczywistym, skieruj inne zapytanie
37,81 -1,35    -3,43%
10/12 - Zamknięty. Wartość w PLN ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Polska
ISIN:  LU2237380790 
  • Zamknięcie: 39,16
  • Otwarcie: 38,85
  • Zakres dzienny: 37,56 - 38,85
Allegro 37,81 -1,35 -3,43%

Ogólny konsensus

Kup Sprzedaj Neutralny

Lepszy wynik

12-miesięczna cena docelowa analityków

Przeciętna 41,09 (+84,25% zwyżka)

Max. | 73,00

Przeciętna | 41,09

Min. | 28,00

Ostatnie 12 miesięcy

Prognoza 12-miesięczna

Na podstawie 17 analityków

Analiza techniczna

Podsumowanie:Mocne sprzedaj
Średnie kroczące:Mocne sprzedajKup (1)Sprzedaj (11)
Wskaźniki techniczne:Mocne sprzedajKup (1)Sprzedaj (6)

Ostatnie nastroje

NiedźwiedziByczy
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. ALEP

Napisz co myślisz o Allegro
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Daniel Thessa
Daniel Thessa 7 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Despite the dip in crypto, I still thank you for the level-headed financial advice. I started stock and crypto investment with $4,345 and since following you for few weeks now, I’ve gotten $18,539 in my portfolioThanks so much Mrs Jasmine M. Frankie @Face'book...
Łukasz Meller
Łukasz Meller 9 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jakie predykcje na jutro (Dzień wyników)?
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 23.05.2022 11:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Szukamy dna, szukamy. Może Chrobry, może Mieszko. Kto wie???
Mariusz Dorosz
Mariusz Dorosz 23.05.2022 11:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
5 10 15 taki program dla dzieci ✌️
Marian Malinowski
Marian Malinowski 22.05.2022 10:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dawno mnie tu nie było ale jak zawsze namawiam żeby zostawić te śmieciowe akcje Bo 10 zł widać na horyzoncie
pawel Mazi
pawel Mazi 22.05.2022 10:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
poznaj trola ...
Maciej Kosznik
Maciej Kosznik 20.05.2022 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeśli przebijmey 24.50 to idziemy na 26!
Arkadiusz Arek
Arkadiusz Arek 20.05.2022 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
już:)
Marcin Gomułka
Marcin Gomułka 20.05.2022 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
hahahha
Mat Loper
Mat Loper 20.05.2022 12:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jak te wasze 26 xD?
Mat Loper
Mat Loper 19.05.2022 10:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
kiedy dołek?
Łukasz Meller
Łukasz Meller 19.05.2022 10:09
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Już był albo kiedyś jeszcze będzie : )
Ciocia Basia
Ciocia_Basia 18.05.2022 15:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
transakcją pakietową poszła mała paczka poza rynkiem
Piotr Grabowski
Piotr Grabowski 18.05.2022 13:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Peron dwudziesty???
Łukasz Meller
Łukasz Meller 17.05.2022 16:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ciekawi mnie czy to początek trendu wzrostowego czy grube ryby chcą znowu naciągnąć ulice wzrostami chwilowymi i kolejny zjazd się szykuje póżniej
TOM WIND
TOM WIND 17.05.2022 16:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Stawiam na to drugie chwilę będzie spokój i za jakiś czas zjazd.
Paweł Trendel
Paweł Trendel 17.05.2022 16:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Osobiscie rowniez jestem tego zdania. Nie mowię szczegolowo o allegro ale o calej giełdzie. Proces podwyzek stop procentowych w pelni, spowolnienie gospodarki przed nami. Nie widzę podataw na bazie ktorych mielibysmy przejsć w stały trend wzrostowy.
Marcin Pyszczek
Marcin Pyszczek 17.05.2022 16:10
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jest jedna podstawa. Wysoka inflacja zachęca do ryzykownych inwestycji.
TOM WIND
TOM WIND 14 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie myliłem się ładują nas z każdej strony
Kazimierz Matan
Kazimierz Matan 16.05.2022 11:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Przepraszam, że może nie na temat, a pytanie może wydać się głupie, ale... W sumie Allegro też dotyczy:)  Chodzi mi o analizę techniczną i te podsumowania typu "Kup", "Mocne sprzedaj" itp. Rozumiem, co znaczy kup lub sprzedaj, ale nie rozumiem jak dokładnie rozumieć okresy, których te podsumowania dotyczą. Np. Czy "Kup" dla tygodnia oznacza, że dane z ostatniego (minionego) tygodnia sugerują zakup akcji danej firmy w tym momencie, czy też raczej oznacza, że w perspektywie najbliższego tygodnia warto je będzie kupić? A może oznacza to jeszcze coś innego? Z góry dziękuję.
Łukasz Meller
Łukasz Meller 16.05.2022 11:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kompletnie bym się tym nie surgerował
Jarosław Markowski
Jarosław Markowski 16.05.2022 11:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.