Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

3I Group PLC (III)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
1.253,50 +2,00    +0,16%
16/08 - Zamknięty. Wartość w GBP ( Zastrzeżenie )
Typ:  Akcja
Rynek:  Wielka Brytania
ISIN:  GB00B1YW4409 
SEDOL:  B1YW440
  • Wolumen: 806.443
  • Kupno/Sprzedaż: 1.075,00 / 1.348,00
  • Zakres dzienny: 1.249,50 - 1.268,00
3I Group 1.253,50 +2,00 +0,16%
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Nomi Gujjar22150+13.9%
2Gerard Ducker333100+10.97%
3Adam Cooper222100+9.95%
4Anton Chambers111100+9.45%
5daf gaf111100+8.37%
6Richie Bedford111100+8.27%
7Joe Bucks111100+8.14%
8Joseph Saum111100+7.79%
9Mohemmed Jobara111100+6.94%
10Azhar Lalani111100+6.91%
11Ryan Tear111100+6.13%
12Salvis Lapins22150+5.67%
13MAICON G BARCELOS111100+5.65%
14John Mollica111100+5.57%
15Henry Karson111100+4.68%
16Peter Worroll111100+4.42%
17Sandro De Sanctis111100+3.99%
18Ela Vodic111100+3.65%
19Rashad Rzayev111100+3.63%
20shakiba hooshmand111100+3.15%
21Rifath Karim111100+2.86%
22Wayne Huang111100+1.43%
23Abdullah Ad111100+0.96%
24Athena Li111100+0.87%
25Влад Петров111100+0.76%
26fabio de jesus Suarez Agudelo111100+0.43%
27Will Idowu111100+0.42%
28Pawnjeet Matharu111100+0.32%
29Kiril Dimov111100+0.28%
30Mãi Đinh44125+0.09%
31Cedric DU11000%
32Sikander Kumar11000%
33JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ1100-0.04%
34Вова Ок1100-0.25%
35Adjan Bos1100-1.82%
36amir baghoolizadeh1100-2.33%
37David David1100-2.6%
38Some Guy2200-3.03%
39Daniel Babington1100-3.31%
40Chris Lamb22150-3.31%
41karl xie1100-3.94%
42Nicolás Scelza1100-5.76%
43Eric Sorensen1100-5.77%
44Vincenzo Petrarca1100-6.01%
45Mohamed Mazloum1100-6.66%
46leroy turner1100-6.87%
47Anita Vacca14141178.57-7.54%
48Jem Surucu1100-10.07%
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. III

Napisz co myślisz o 3I Group PLC
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail