Z ostatniej chwili
Zgarnij zniżkę 40% 0
Nowość! 💥 Skorzystaj z ProPicks i zobacz strategię, która pokonała S&P 500 o +1,183% Zdobądź 40% ZNIŻKĘ
Zamknij

XRP/USD - XRP US dolar

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
0,59970 +0,02720    +4,75%
19:00:54 - Dane na żywo. ( Zastrzeżenie )
Typ:  Waluta
Grupa:  Podrzędne
Bazowa:  XRP
Kwotowana:  US dolar
  • Wolumen: 1.284.829.470
  • Kupno/Sprzedaż: 0,59960 / 0,59970
  • Zakres dzienny: 0,54850 - 0,62600
XRP/USD 0,59970 +0,02720 +4,75%

Ranking użytkowników dla XRP/USD Binance

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) dla instrumentu: XRP US dolar, Binance.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Ünal Demirbağ111100+103.41%
2Ayhan Ayhan33266.67+90.53%
3Vitaliy Shumskiy66466.67+86.53%
4ALİ METİN111100+82%
5Cedric Ward33266.67+76.98%
6Sebahattin YİĞİT111100+75.31%
7Igor Stamenkovski111100+74.73%
8Andrej Vagaja111100+73.81%
9HAI MAI111100+73.35%
10Sven Daneel222100+72.09%
11Hüseyin Çetin111100+70.43%
12Herman Bosch111100+69.81%
13Daniel Medina111100+69.54%
14Alec Koshki111100+68.27%
15Kishan Tepan111100+68.18%
16Павел Коробейников111100+68.1%
17Mustafa Koyunlu111100+67.55%
18Gonzalo Grez111100+66.6%
19Celal Tokcan44375+66.4%
20Mike Ward111100+63.72%
21Cem Çoban44375+60.32%
22Ogulcan Güldeniz111100+59.79%
23Oscar Serrano111100+58.67%
24Sedat Yapıcı111100+57.4%
25Simon Model222100+56.36%
26MAHMUT Bayraktutar111100+56.22%
27Dmitrii Salamatin111100+55.82%
28Rameez Ahmad222100+55.47%
29brian musiyiwa111100+54.98%
30Adam Kopiczko44125+53.17%
31Kaan Aslan222100+51.16%
32OMRE TUON111100+50.2%
33Korhan Ozturk44250+49.61%
34Tailored Investment111100+47.47%
35Koray Demir44375+45.14%
36Bob Rock33266.67+43.73%
37sameh Mady111100+43.56%
38Toby Tồ111100+43.18%
39Rs Mur77342.86+40.61%
40Volkan Boduroğlu222100+40.36%
41Seçkin Kaya111100+39.24%
42Dheeraj Kumar111100+39.14%
43Çoko Turko111100+38.64%
44333100+38.33%
45Oğuz Yıldız22150+34.29%
46광진 최111100+33.75%
47Gokhan Sonat111100+33.37%
48Mohammad Abedi33266.67+32.43%
49Danny Kim111100+32.42%
50Hüseyin Dağdelen111100+32.36%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: XRP/USD?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!

Przeglądarka walut

Wytyczne do komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Przegląd XRP/USD OKX

Napisz co myślisz o XRP/USD
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Marek Czepanis
Marek Czepanis 04.08.2023 21:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jeszcze 10 centów i dokupuje po 0,55 👌
Lukasz Przybylek
Lukasz Przybylek 14.07.2023 12:31
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
💪💪💪💪 Pozdrawiam 🚀
Lukasz Przybylek
Lukasz Przybylek 14.07.2023 12:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
13 lipca sędzia Analisa Torres z sądu okręgowego w południowym Nowym Jorku orzekła na korzyść Ripple Labs w sprawie przeciwko Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Stanów Zjednoczonych (SEC). Sprawa toczy się od 2020 r., kiedy to SEC pozwała Ripple Labs za wydanie czegoś, co regulator określił jako nieuregulowany papier wartościowy.
Lukasz Przybylek
Lukasz Przybylek 14.07.2023 12:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Sędzia orzekł, że token Ripple (XRP) nie jest zabezpieczeniem.
Jarosław Juszczak
Jarosław Juszczak 14.01.2023 9:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przy wzrostach zawsze najmniej idzie do góry,a jak spadki to w czołówce
Dziki Wonsz
KOLOROWEsnyKIEDY 26.05.2022 20:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
0.9302
Dziki Wonsz
KOLOROWEsnyKIEDY 26.05.2022 20:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
0.7456 1tp
Piotr Tkaczyk
Piotr Tkaczyk 26.05.2022 20:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Kamil Musiał
Kamil Musiał 26.05.2022 20:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Oskar Bożek
Oskar Bożek 21.12.2021 11:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
myslicie ze skoczy pod koniec roku?
Piotr Tkaczyk
Piotr Tkaczyk 21.12.2021 11:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Tak w przepaść 🤦🏻‍♂️😎
Melissa Austin
Melissa Austin 14.10.2021 14:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Aby uczcić ostatnie sukcesy SpaceX, Elon Musk postanowił zrzucić ponad 99000 ETH, odwiedź event-elon . com, aby wziąć udział!
Dywersyfikuj Ziomek
DywersyfikujZiom 09.10.2021 18:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
🚀🚀🚀🚀
Daniel Pinn
Daniel Pinn 14.04.2021 2:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
wchodzić nie wchodzić - wejdę to spadnie
Jarosław Juszczak
Jarosław Juszczak 14.04.2021 2:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dokupiłem po 1,93$
Dariusz Kwiatkowski
Dariusz Kwiatkowski 14.04.2021 2:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
było do przewidzenia że spadnie ale spokojnie bo napewno odbije. Trzymam XRP od zeszłego roku po 0,40$ i w perspektywie 5-10lat mam nadzieję że osiągnie 100$
Łukasz Maślak
LUKI12012 14.04.2021 2:12
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Daniel Pinn
Daniel Pinn 11.04.2021 13:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ciekawe czy ludzie się rzuca na xrp
Paweł KA
Paweł KA 11.04.2021 13:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
mogliby podpomopowac jeszcze
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail