Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów

XRP

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
1 XRP =
฿ 0,00001339
-0,00000020    -1,46%
17:18:11 - Dane na żywo . ( Zastrzeżenie )

Kapitalizacja:

19,08B $

Całkowita ilość monet na rynku:

48,34B XRP

Maksymalna ilość monet na rynku:

100,00B XRP

Wol. (24h):

1,99B $

Zmiana (7d):

-4,47%

Dzień:

0,00001315 - 0,00001379

Dyskusje dotyczące XRP

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.
Napisz co myślisz o XRP
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Jaki będzie trend na instrumencie: XRP BTC?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Wszystkie komentarze (4518)
Luna tyk
Luna tyk 24.05.2022 16:53
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Albo to korekta i zaraz wracamy na 30k +  albo do piekła. Albo albo.
Luna tyk
Luna tyk 24.05.2022 16:45
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ja jadłem czerwone mięso na obiad, dużo czerwonego mięsa, kompot też był czerwony i rozlał mi się na stół, wszędzie była czerwień xD
Majkel Eq
Majkel Eq 24.05.2022 11:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dzisiaj będzie na zielono moi drodzy : )
Luna tyk
Luna tyk 24.05.2022 11:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale obiecujesz ?:)
Luna tyk
Luna tyk 24.05.2022 11:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale obiecujesz ?:)
Marek Koziński
Marek Koziński 24.05.2022 11:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
To zalezy co zjadles na sniadanie. Szpinak? ;)
Jan Jan
Jan Jan 24.05.2022 10:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ath kiedyś będzie najpierw wszystko zjedzie aż do mułu potem będziemy odbijać o ile projekt nie padnie jak luna
grzegorz bobusia
grzegorz bobusia 23.05.2022 22:05
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wojownicy Xrp kiedy nowe ath ?
Luna tyk
Luna tyk 22.05.2022 14:39
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
co to na lunie sie dzieje? spekuła pod 27 maja?
KOKO EUROSPOKO
KOKO EUROSPOKO 22.05.2022 13:19
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jedziemy na 0.60...🥸
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 21:34
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zdzichu Ty też pisałeś różne rzeczy, ale w sumie byłeś najbliżej prawdy a nikt przecież nie jest jasnowidzem. Poczytaj sobie komentarze z przed roku Marka, czy Stefana, niezła beka.
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 21:01
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zdzichu też pisałeś różne rzeczy, ale w zasadzie byłeś najbliżej prawdy bo przecież nikt nie jest jasnowidzem. Wszystkie posty historyczne można poczytać u każdego na koncie. Poczytaj sobie posty Marka, Stefana z tamtego roku, niezłe jaja.
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 19:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
teraz wiele osob spodziewa sie spadku na btc nawet w okolice 20k, a byc moze za chwile polecimy na nowe ath :) tego nie wiem nikt, a "skuteczną" analize techniczą to moglaby nawet małpa zrobic, Małpa postawiona przed wykresem mrugnie dwa razy znaczy kup, mrugnie raz sprzedaj.
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 19:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
jaki jest koń kazdy widzi
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 19:14
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Od roku większość tak liczy a jest dokładnie odwrotnie, czyli tak jak zwykle, na bitku też już dawno wszyscy 100 k widzieli w tamtym roku jeszcze. a co bedzie to nie wiadomo, podstawa to realizacja zyskow a nie czekania na cuda i usrednianie ceny zakupu, ale sa tez ludzie ktorzy kupili na gorce i nie mają kasy na usrednianie, oni muszą czekac ale najczesciej w panice sprzedaja. Wiadome jest ze im więcej osob się czegoś spodziewa na tynku to z reguly jest dokladnie odwrotnie. Patrzac po tendecji komentarzy jaka była zwłaszcza rok temu np. tu, to idac tym tropem xrp powinno być już warte minimum 5 dolarow.
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 17:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Albo sprzedaż tych co po prostu zarobili, bo nie każdy władował się w to po półtorej dolara
KOKO EUROSPOKO
KOKO EUROSPOKO 21.05.2022 17:49
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ale każdy liczy na ponad 2$ minimum ...
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 17:18
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Albo sprzedaż tych którzy po  prostu zarobili, kupili już dawno za parę centów, czy nawet teraz kupując po 0.40 i sprzedając po tego Twojego dolara ma się 120% zysku. Pamiętaj że nie każdy ładował się na zeszłorocznych górkach. Wiele osób także zarobiło ładne pieniądze rok temu na xrp.
KOKO EUROSPOKO
KOKO EUROSPOKO 21.05.2022 17:06
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Według mnie do dolara to promocja... potem już tylko będzie sprzedaż tych którym już znudziło się czekanie...🫵
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 14:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nikt się nie bije, przynajmniej nie ja. Ale dziwne że można dostać bana za niby spam a nie ma bana za pir.... głupot. Nikt Marka nie atakował, on sam się wywołał do tablicy nie proszony. Odniosłem się do xrp bo też uważam że może spaść a on i jego kompleksy się uaktywniły i odebrał to jako atak bo na górce się załadował. Jak napiszesz Markowi że uważasz że xrp spadnie to on ci napisze że masz krzywy nos i odstające uszy, to świadczy o wierze, toksyczny związku z projektem itp. co nie ma nic wspólnego z inwestowaniem, jakby miał chodź odrobinę przyzwoitości (bo na honor nie liczę) to przeprosiłby Trąbe z którego tak się naśmiewał rok temu i wrzucał te swoje pseudo analizy mieszając w głowach innym, ale nie, on będzie brnął i jest najmądrzejszy, no bo tak. XRP army jasny gwint. Szkoda już na niego słów. Myślisz że krótko terminowo będzie podbitka do 0.50? Chyba brak sił ale wszystko możliwe... i na ile btc pozwoli
zdzichu tromba
zdzichu tromba 21.05.2022 14:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajnie ze ktoś tu pamieta. Ostrzegałem przed nimi i ostrzegalem o xrp po 0.3 . Dzieki kolego mam nadzieje ze nie kupowales po 1.5 tak jak ten gość namawiał. Pozdro
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 21.05.2022 14:07
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
zdzichu tromba w tamtym roku wyszedlem na zero a w sumie to zarobilem symbolicznie kilka stow. nie tykam xrp, ale mam sentyment do tego, jestem obserwatorem, i widze jak wiele osob sie skompromitowalo chocby tu
Piotr Kapral
Piotr Kapral 21.05.2022 13:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Czekam na 50 cent i spadrk do 28 cent
Piotr Kapral
Piotr Kapral 21.05.2022 13:36
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Przestańcie się już bić. Wszyscy mamy jeden cel. Zarobek.... Może w inny sposób ale cel ten sam.
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 20.05.2022 19:47
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Ta cała sytuacja z luną też nie ułatwia. Palicho z luną, ale ludzie zobaczyli że niby pewny i duży projekt może od tak sobie upaść i pojawia się ogólny strach, każdy inwestor będzie miał teraz z tyłu głowy przykład luny co oczywiście nie oznacza że wszystko padnie do zera, ale niepewność będzie większa chodź i już strach jest duży.
Majkel Eq
Majkel Eq 20.05.2022 19:37
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no teraz będzie petarda
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 20.05.2022 18:08
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
tu de mun tygrysku
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 20.05.2022 15:35
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
dokad teraz xrp zmierza kapral?
Piotr Kapral
Piotr Kapral 20.05.2022 8:16
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dawaj tygrysku daaaaawajjjjj....
Majkel Eq
Majkel Eq 19.05.2022 17:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
to the moon xD
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 19.05.2022 17:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
znowu?
Dam Was
Dam Was 19.05.2022 17:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Marek Koziński
Marek Koziński 19.05.2022 17:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Dam Was nie warto. Ja nie mam problemu z akceptowaniem innego zdania czy przyznaniem sie do bledu ale rozmowa z kims kto co drugie zdanie wrzuca cos o onanizmie lub obciaganiu jest po prostu bezcelowa. Zglaszac jako spam i ignorowac.
Kaczka Kaczka
Kaczka Kaczka 19.05.2022 14:48
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.