Z ostatniej chwili
Investing Pro 0
PROMOCJA Cyber Monday przedłużone: do 60% ZNIŻKI na InvestingPro+ SKORZYSTAJ Z OFERTY
Zamknij

LTC/EUR - Litecoin Euro

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
72,95 +0,50    +0,69%
20:06:52 - Dane na żywo. ( Zastrzeżenie )
Typ:  Waluta
Grupa:  Podrzędne
Bazowa:  Litecoin
Kwotowana:  Euro
  • Wolumen: 3.616
  • Kupno/Sprzedaż: 72,95 / 72,95
  • Zakres dzienny: 71,68 - 73,48
LTC/EUR 72,95 +0,50 +0,69%

Ranking użytkowników dla LTC/EUR Coinbase Pro

 
Na stronie zapoznasz się z rankingiem użytkowników Investing.com, w którym na górze zestawienia znajdują się osoby, które czołują w trafnie określonych nastrojach giełdowych (byczych i niedźwiedzich) dla instrumentu: Litecoin Euro, Coinbase Pro.
Pozycja Imię użytkownikaSumaZamknięte NastrojeTrafione nastroje% TrafieńZmiana%
1Jay Dee111100+40.4%
2Pit David111100+39.15%
3stef. erc.111100+26.18%
4Bluecvis ZENEO111100+25.89%
5Giuseppe pastorello111100+23.02%
6CryptoWorrior SMD111100+17.9%
7Hermann Albrecht22150+17.61%
8Mustafa Ismail111100+16.16%
9Wilson Oliveira22150+12.5%
10Ahymsa Nino333100+11.21%
11Comedy Stance111100+11.17%
12bitcoin bear111100+5.91%
13Jan Jirasek111100+4.98%
14Galdor Idron33133.33+4.62%
15Josh Boyd111100+1.91%
16Mamado Mama111100+1.43%
17Anita Vacca111100+0.64%
18Sven Jabusch1000-0.27%
19Pavol Hanko1000-0.37%
20Martin Varga1100-1%
21Michael Weston1100-2.61%
22Sven Jabusch1000-4.08%
23Matteo Celentano1100-4.11%
24tygo vis1100-6.04%
25Arnaud Quirin1100-7.81%
26Sergio Fdez Mor1100-8.67%
27Quentin SAUVETRE1100-11.84%
28Bogdan Bob1100-13.43%
29Francesco Crocco1100-17.55%
30Rui Pereira1100-18.52%
31MIRGEN SINAJ1100-19.6%
32andrea puntoriere1100-21.23%
33Quentin Marzin22150-21.37%
34Anatole Sarr1100-21.63%
35Samuel Winder1100-22.48%
36John Smith1100-22.79%
37Ole Furø1100-25.16%
38Pepus Maximus1100-27.92%
39marcos bolaños1100-28%
40erik nuvoloni1100-43.39%
41Maria Eugenia Pérez Díaz1414321.43-53.47%

Moje nastroje

Jaki będzie trend na instrumencie: LTC/EUR?
lub
Zagłosuj, aby poznać wyniki!

Przeglądarka walut

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Przegląd LTC/EUR Coinbase Pro

Napisz co myślisz o LTC/EUR
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dodaj wykres do komentarza
Potwierdź zablokowanie

Czy na pewno chcesz zablokować %USER_NAME%?

Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli zobaczyć swoich postów na Investing.com.

%USER_NAME% został pomyślnie dodany do Twojej Listy zablokowanych

Ponieważ właśnie odblokowałeś tę osobę, aby móc ponownie ją zablokować musi minąć 48 godzin.

Zgłoś ten komentarz

Uważam, że ten komentarz jest:

Komentarz zgłoszony

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane do naszych moderatorów w celu rewizji
Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail