Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów

Wszystkie kryptowaluty

Zdobądź notowania kryptowalut w czasie rzeczywistym
   
   
   
Znajdź

USD Coin

(7,88%)
Utwórz powiadomienie
Dodaj do portfela
Dodaj/usuń z portfela  
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

  Nazwa Giełda Ost. Otwarcie Max. Min. Zm.% Wol. Czas
  USD Coin Investing.com 1,0014 1,0011 1,0016 1,0011 +0,03% 584,51M 11:15:29  
  USDC/USD Binance 1,0014 1,0011 1,0016 1,0010 +0,03% 564,64M 11:15:29  
  USDC/USD OKX 1,0015 1,0012 1,0080 1,0011 +0,03% 19,87M 11:15:09  
Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Przegląd BTC/USD Bitfinex

Napisz co myślisz o BTC/USD
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Piotr Sobieszczański
Piotr Sobieszczański 16.05.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Do ilu zejdzie BTC? Przy 30t byl opor ale wlasciwie już nie istnieje. 25 kolejny. Tylko czy wytrzyma?
Rafał Comario
Rafał Comario 23 godziny temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
są opinie że 10 jest możliwe ...a ile jesteś w stanie zaakceptować? :D
Piotr Sobieszczański
Piotr Sobieszczański 15 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam pakiet z rożnych poziomów. Mam wrazenie ze przy 25 dokupię
Piotr Mackiewicz
Piotr Mackiewicz 13.05.2022 11:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Z czego wynikaja roznice w cenie na przyklad Luny dajmy na to Zonda vs Binance ? Moze to glupie pytanie, ale nie wiem i jestem ciekawy :)
alan kwak
alan kwak 13.05.2022 11:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bo zonda wali w uja ;)
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 23:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
05.04.2022- 119,56 $, dzisiaj- 0,20$ Spadrk tokenu LUNA o 99,86% Da się? Da się!!!
Marcin Górski
Marcin Górski 12.05.2022 23:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Proponuje zaktualizowac kurs :D
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jaka jest wartość godziwa BTC ?
Mateusz Paź
Mateusz Paź 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rafał Comario
Rafał Comario 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ile kosztuje kilogram jabłek?
Mateusz Paź
Mateusz Paź 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nieważne, ważne, że można je zjeść. więc mają wyższa wartość dla ludzkości.
Piotr Sobieszczański
Piotr Sobieszczański 12.05.2022 7:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W zasięgu 15T
Pawel Ko
Pawel Ko 12.05.2022 7:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A ETH 1400?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jaką rolę w portfelu inwestycyjnym może pełnić BTC ?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chroni przed inflacją?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Stabilizuje portfel?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zachowuje się inaczej niż akcje?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
może traktować to jak grę, na której można szybko zarobić, niczym w kasynie ?
Adam Kułaga
Adam Kułaga 12.05.2022 2:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
🤦🏼
Marcin Górski
Marcin Górski 11.05.2022 15:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na dno z tym calym krypto scamem
Mateusz Paź
Mateusz Paź 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przebite 30k, dawać w dół :D
Pawel Ko
Pawel Ko 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Najpierw 25 potem 20?
Maciej Bania
Maciej Bania 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajnie ze spadło ale wszyscy się napalacie na 25 lub niżej a grubasy to wiedzą ;) i zgarną przed wami ;) ja wchodzę ;)
Damian MK
Damian MK 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
lets go
Damian MK
Damian MK 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie napalalbym sie na wiele nizej na ta chwile, ale 20k to wcale nie szalony target
Łukasz Es
Łukasz Es 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
no i ktoś z tp na 25 jest zarobiony, tyle z takich docinek
Piotr Sobieszczański
Piotr Sobieszczański 09.05.2022 13:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Masakra jakaś. Wg mnie zjedzie ponizej 30 a przy lawinie paniki nawet na 25. Kto ma niech tam ustawi koszyk na zakupy.
Paweł KA
Paweł KA 09.05.2022 13:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
świetne czekamy
Paweł KA
Paweł KA 09.05.2022 13:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
pierdole miałem czekać. wsiadam albo wóz albo przewóz
Pawel Ko
Pawel Ko 09.05.2022 13:56
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.