Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów

EUR/USD - Euro US dolar

Wol. (24h): $82,03B

Najpopularniejsze kryptowaluty

Title Wyczyść
# Nazwa Symbol Cena (USD) Kap. Wol. (24h) Cał. wol. Zm. (24h) Zm. (7d)
1 Bitcoin BTC 30.115,3 574,22B $ 34,01B $ 41,44% +3,20% -0,57%
2 Ethereum ETH 2.023 244,49B $ 17,78B $ 21,66% +3,83% -2,56%
3 Tether USDT 0,9997 74,12B $ 58,85B $ 71,70% +0,04% +0,15%
4 USD Coin USDC 1,0011 52,78B $ 6,14B $ 7,48% -0,03% 0%
5 BNB BNB 307,89 50,31B $ 1,63B $ 1,99% +4,33% +1,58%
6 XRP XRP 0,43303 20,97B $ 1,59B $ 1,94% +5,77% -1,23%
7 Binance USD BUSD 1,0011 18,59B $ 6,92B $ 8,43% -0,03% -0,16%
8 Cardano ADA 0,5308 17,93B $ 842,60M $ 1,03% +3,53% -1,67%
9 Solana SOL 51,142 17,43B $ 1,87B $ 2,28% +0,89% +1,55%
10 Dogecoin DOGE 0,086425 11,49B $ 562,89M $ 0,69% +2,66% -5,13%

Najbardziej aktywne pary kryptowalutowe

Dodaj do obserwowanych Dodaj do obserwowanych
Dodaj do obserwowanych (Max 50)
Zaznacz, gdzie chcesz dodać rezultaty:
Dodano pomyślnie
Zaloguj się / Zarejestruj się za darmo aby zachować swoje ustawienia wykresów.
Naciśnij ESC aby wyłączyć tryb pełnoekranowy
Dostarczany przez TradingView
Legenda
N
Wiadomości
E
Kalendarz ekonomiczny
D
Dywidendy
S
Split akcji
P
Formacje świecowe

Aby ukryć/pokazać oznaczenia o wydarzeniach, kliknij prawym przyciskiem myszy w wykres i wybierz „Hide Marks On Bars”.

Zobacz, jak to się robi »

Ukryj oznaczenia na słupkach
Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Wyniki najwyżej notowanych par kryptowalutowych

Wiadomości

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Przegląd BTC/USD Bitfinex

Napisz co myślisz o BTC/USD
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Cardiff Troy
Cardiff Troy 12 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Obecnie prowadzę piątą transakcję z moim ekspertem Jasonem Connorem, a mój portfel wzrósł do 53 000 USD, widziałem najlepszy sposób na osiągnięcie pasywnego dochodu pomimo spadku kryptowaluty, inwestowanie z odpowiednim źródłem jest najlepszym sposobem. Napisz go na facebooku 👉Jason Connor i przez jego What 👥sApp [+1 (713) 966-6339)
Piotr Sobieszczański
Piotr Sobieszczański 16.05.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Do ilu zejdzie BTC? Przy 30t byl opor ale wlasciwie już nie istnieje. 25 kolejny. Tylko czy wytrzyma?
Rafał Comario
Rafał Comario 16.05.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
są opinie że 10 jest możliwe ...a ile jesteś w stanie zaakceptować? :D
Piotr Sobieszczański
Piotr Sobieszczański 16.05.2022 8:42
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Mam pakiet z rożnych poziomów. Mam wrazenie ze przy 25 dokupię
Piotr Mackiewicz
Piotr Mackiewicz 13.05.2022 11:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Z czego wynikaja roznice w cenie na przyklad Luny dajmy na to Zonda vs Binance ? Moze to glupie pytanie, ale nie wiem i jestem ciekawy :)
alan kwak
alan kwak 13.05.2022 11:03
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
bo zonda wali w uja ;)
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 23:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
05.04.2022- 119,56 $, dzisiaj- 0,20$ Spadrk tokenu LUNA o 99,86% Da się? Da się!!!
Marcin Górski
Marcin Górski 12.05.2022 23:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Proponuje zaktualizowac kurs :D
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jaka jest wartość godziwa BTC ?
Mateusz Paź
Mateusz Paź 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Rafał Comario
Rafał Comario 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
ile kosztuje kilogram jabłek?
Mateusz Paź
Mateusz Paź 12.05.2022 12:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nieważne, ważne, że można je zjeść. więc mają wyższa wartość dla ludzkości.
Piotr Sobieszczański
Piotr Sobieszczański 12.05.2022 7:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
W zasięgu 15T
Pawel Ko
Pawel Ko 12.05.2022 7:04
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A ETH 1400?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jaką rolę w portfelu inwestycyjnym może pełnić BTC ?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chroni przed inflacją?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Stabilizuje portfel?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Zachowuje się inaczej niż akcje?
Max Starsky
Max Starsky 12.05.2022 4:30
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
może traktować to jak grę, na której można szybko zarobić, niczym w kasynie ?
Adam Kułaga
Adam Kułaga 12.05.2022 2:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
🤦🏼
Marcin Górski
Marcin Górski 11.05.2022 15:41
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na dno z tym calym krypto scamem
Mateusz Paź
Mateusz Paź 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
przebite 30k, dawać w dół :D
Pawel Ko
Pawel Ko 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Najpierw 25 potem 20?
Maciej Bania
Maciej Bania 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Fajnie ze spadło ale wszyscy się napalacie na 25 lub niżej a grubasy to wiedzą ;) i zgarną przed wami ;) ja wchodzę ;)
Damian MK
Damian MK 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
lets go
Damian MK
Damian MK 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
nie napalalbym sie na wiele nizej na ta chwile, ale 20k to wcale nie szalony target
Łukasz Es
Łukasz Es 11.05.2022 14:50
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.