Z ostatniej chwili
0
Wersja bez reklam. Zwiększ swoją satysfakcję z korzystania z serwisu Investing.com. Zaoszczędź aż 40% Więcej szczegółów
Zamknij

Silver Futures - Cze. '22 (SIc2)

Utwórz powiadomienie
Nowość!
Utwórz powiadomienie
Strona internetowa
  • Jako powiadomienie
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
Aplikacja mobilna
  • Aby skorzystać z tej funkcji, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta
  • Upewnij się, że zalogowałeś się przy użyciu tego samego profilu użytkownika

Warunek

Częstotliwość

Jednokrotne
%

Częstotliwość

Częstotliwość

Sposób dostarczenia

Status

Dodaj/usuń z portfela Dodaj do portfela
Dodaj do obserwowanych
Dodaj pozycję

Pozycja dodana pomyślnie do:

Nazwij swój portfel aktywów
 
21,900 +0,022    +0,10%
02:11:37 - Dane opóźnione. Wartość w USD ( Zastrzeżenie )
Typ:  Towar
Grupa:  Metale
  • Zamknięcie: 21,878
  • Otwarcie: 21,905
  • Zakres dzienny: 21,900 - 21,905
Srebro 21,900 +0,022 +0,10%
GPW ATAK
Co to jest Flash Crash? I kto na tym zarabia? Przez GPW ATAK - 11.08.2021 3

Flash crash, to zjawisko giełdowe, które zdarza się coraz częściej – ostatnio wczoraj. Do dziś nie wyjaśniono, co go wywołuje. Wyjaśniamy jakie są przyczyny flash crash i przedstawimy jego...

Wytyczne dotyczące komentarzy

Zachęcamy Cię do korzystania z komentarzy, wchodzenia w interakcje z użytkownikami, dzielenia się swoją perspektywą i zadawania pytań autorom i sobie nawzajem.  By jednak zachować wysoki poziom dyskusji, który wszyscy cenimy i którego oczekujemy, prosimy mieć na uwadze następujące kryteria:

  • Wzbogacaj dyskusję
  • Trzymaj się tematu. Umieszczaj materiał, który jest zgodny z dyskutowanym tematem.
  • Szanuj innych. Nawet negatywne opinie można formułować w pozytywny i dyplomatyczny sposób.
  • Używaj standardowego stylu pisania. Używaj interpunkcji oraz dużych i małych liter. 
  • UWAGA: Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.
  • Unikaj wulgarnego języka, oszczerstw oraz ataków osobistych skierowanych w autora lub innego użytkownika.
  • Można umieszczać tylko komentarze po polsku.

Dyskusje nt. Kontrakty terminowe na srebro

Napisz co myślisz o Silver Futures
 
Czy na pewno chcesz usunąć ten wykres?
 
Wyślij
Umieść także na:
 
Zastąpić dołączony wykres nowym wykresem?
1000
Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu. Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
Prosimy poczekaj minutę, zanim znów zaczniesz komentować.
Dziękujemy za Twój komentarz. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Może to zająć chwilę, zanim pojawi się  na stronie.
Cardiff Troy
Cardiff Troy 8 godzin temu
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Obecnie prowadzę piątą transakcję z moim ekspertem Jasonem Connorem, a mój portfel wzrósł do 53 000 USD, widziałem najlepszy sposób na osiągnięcie pasywnego dochodu pomimo spadku kryptowaluty, inwestowanie z odpowiednim źródłem jest najlepszym sposobem. Napisz go na facebooku 👉Jason Connor i przez jego What 👥sApp [+1 (713) 966-6339)
Gabriel Charles
Gabriel Charles 18.05.2022 18:13
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
DÉMARRER UN INVESTISSEMENT EST EN RÉALITÉ TRÈS FACILE LE SEUL PROBLÈME EST DE TROUVER LE BON POUR VOUS, LA FONCTIONNALITÉ CHANGE ET NOUS DEVONS TOUS CHANGER AVEC ELLE AUSSI... 👇 📳 👇 VISITEZ [ ANTONIA GRIFFIN ] À FACE 👉 RÉSERVEZ POUR VOTRE MEILLEUR INVESTISSEMENT TRADING
Krzysztof Janecki
Krzysztof Janecki 16.05.2022 13:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Chyba trzeba dać sobie spokój ze srebrem. Jak ma spaść do 15.
Krystian Szary
Krystian Szary 16.05.2022 13:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Nie wygląda jakby miało zamiar
Krystian Szary
Krystian Szary 12.05.2022 15:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
A więc jednak. Zjazd w okolice 20 USD ?
Daniel lol
Daniel lol 12.05.2022 15:28
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Na m1 jest ogromna formacja chorągwi która została wybita dołem. Jeśli ktoś wierzy w analizę techniczną to może prognozować nawet i zjazd w okolice 15$.
Daniel lol
Daniel lol 09.05.2022 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Wydaje mi się ze to jest ten czas kiedy 22$ zostanie przebite permanentnie i 20$ to tylko kwestia 2-3 tygodni, a może i znacznie szybciej.
Krystian Szary
Krystian Szary 09.05.2022 14:15
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Już wróciło na 22 także zobaczymy
Ali Syed
Ali Syed 08.05.2022 23:26
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Free T I g r a m Group Premium Signals Group Name (BBestA)
Ricardo Rix
Ricardo Rix 30.04.2022 1:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Co tu tak cichutko? Znak, że powoli trzeba eLeczki zakładać ;)
Łukasz Sosnowski
Łukasz Sosnowski 30.04.2022 1:38
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Srebro się rozjechało ze złotem. Stagflacja sprzyja wzrostowki metali szlachetnych ale srebro jest bardziej postrzegsne jako metal przemysłowy. Może jakiś doświadczony inwestor wypowie się jak widzi kierunek dla srebra w najbliższym czasie.
Lukasz Szulc
Lukasz Szulc 27.04.2022 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Jak nie to ja sie pokusze. 23.22 na dzien dzisiejszy analizy (choc nie koniecznie dzisiaj) jest realna szansa na wsparcie i odbicie. 1. Tu ma swoj zasieg fala N spadkowa (Ichimoku) 2. Tu mamy dolna granice kanalu wzrostowego w ktorym cena sie porusza 3. William Percent Range zjechal nam tez ostatnio dosc mocno i jest szansa na odbicie- - choc d0 -80 lub nawet -100 zostalo jeszcze miejsca. Kontrargument 1. Zmniejszony popyt (wojna, covid-remake, etc) 2. Przy przelamaniu i zamknieciu ponizej 23.00 wychodzimy z kanalu wzrostowego i wchodzimy w nowa faze spadkow - pytanie jak mocno nachylona A wy jak to widzicie???
Pan Kracy
Pan Kracy 27.04.2022 9:29
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
a myślę, że szkoda byłoby mi życia na analizowanie tego pod kątem wykresików
Lukasz Szulc
Lukasz Szulc 27.04.2022 9:17
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.
Ten komentarz już został zapisany w Twoich Zapisane pozycje
Hello specjalisci. A moze by tak jakas analiza?
Krystian Szary
Krystian Szary 22.04.2022 12:20
Zapisane. Przeglądaj Zapisane pozycje.