Z ostatniej chwili

0

Wiadomości

Pokaż więcej wiadomości
Pokaż więcej analiz

Najpopularniejsze kryptowaluty

Title Wyczyść
  Nazwa Symbol Cena (USD) Kap. Wol. (24h) Zm. (24h)
Bitcoin BTC 4.002,4 71,48B $ 9,27B $ +0,62%
Ethereum ETH 138,31 14,75B $ 4,25B $ +0,24%
Ripple XRP 0,31459 13,20B $ 691,36M $ +0,18%
Litecoin LTC 59,188 3,67B $ 1,77B $ +0,15%
EOS EOS 3,7186 3,41B $ 1,26B $ +0,18%

Analiza techniczna

WIG20
2.360,00
19.03.2019 16:43
Nastroje Członków
Byczy
50%
Niedźwiedzi
50%
Podsumowanie: NEUTRALNY Rozpocznij trading
Średnie kroczące:Kup (7)Sprzedaj (5)
Wskaźniki:Kup (2)Sprzedaj (5)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
2.342,162.347,832.351,162.356,832.360,162.365,832.369,16
  Aktualny czas: 20:25 (GMT +1:00)

Kalendarz ekonomiczny

Czas Wal. Wydarzenie Obecny Prognoza Poprzedni
Nadchodzące kluczowe wydarzenia ekonomiczne
1h 04m   USD Cotygodniowa informacja API nt. akcji ropy naftowej     -2,580M
2h 19m   NZD Rachunek bieżący (k/k)   -3,56B -6,15B
2h 19m   NZD Rachunek bieżący (r/r)   -11,30B -10,54B
4h 24m   JPY Protokół z posiedzenia dot. polityki monetarnej        
4h 34m   AUD Przemówienie Wiceprezes RBA, Bullock        
11h 34m   EUR Wskaźnik PPI w Niemczech (m/m)   0,2% 0,4%
Ostatnie kluczowe wydarzenia ekonomiczne
18:00   BRL Wskaźnik przyrostu zatrudnienia netto wg CAGED     34,31K

Filmy

Skaner akcji

Skanuj akcje
   
   
   
Znajdź

Pary kryptowalutowe

Zdobądź notowania kryptowalut w czasie rzeczywistym
   
   
   
Znajdź
19.03.2019 19:25 GMT

Rynki finansowe w czasie rzeczywistym

Indeksy GPW w czasie rzeczywistym

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegląd rynku Wzro. Spa.
WIG20 2.352,42 +6,58 +0,28%
Up
55.00%
Down
40.00%
Unchanged
5.00%
11 8
WIG30 2.708,76 +9,23 +0,34%
Up
63.33%
Down
33.33%
Unchanged
3.33%
19 10
WIG 60.788,46 +105,08 +0,17%
Up
36.29%
Down
43.71%
Unchanged
20.00%
127 153
mWIG40 4.263,23 -12,17 -0,28%
Up
45.00%
Down
55.00%
18 22
sWIG80 11.998,44 +57,16 +0,48%
Up
46.25%
Down
42.50%
Unchanged
11.25%
37 34

Indeksy światowe

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegląd rynku Wzro. Spa.
Dow 30 25.875,05 -39,05 -0,15%
Up
43.33%
Down
53.33%
Unchanged
3.33%
13 16
S&P 500 2.829,78 -3,16 -0,11%
Up
35.85%
Down
63.75%
Unchanged
0.41%
176 313
DAX 11.788,41 +131,35 +1,13%
Up
76.67%
Down
20.00%
Unchanged
3.33%
23 6
Hang Seng 29.466,28 +57,27 +0,19%
Up
68.00%
Down
32.00%
34 16
Nikkei 225 21.566,85 -17,65 -0,08%
Up
47.77%
Down
48.21%
Unchanged
4.02%
107 108

Indeksy Futures

NazwaMiesięcznyOst.Zm.%
WIG20Cze. '192.359,50+0,15%
DAXCze. '1911.758,8+0,74%
FTSE 100Cze. '197.214,0+0,06%
S&P 500Cze. '192.835,62-0,17%
NasdaqCze. '197.372,00+0,15%
Nikkei 225Cze. '1921.393,0+0,11%

Towary

NazwaMiesięcznyOst.Zm.%
ZłotoKwi. '191.306,95+0,42%
Ropa WTIMaj '1959,19-0,32%
SrebroMaj '1915,377+0,36%
Gaz ziemnyKwi. '192,870+0,70%
Soja USMaj '19903,50-0,17%
Pszenica USMaj '19456,38-0,14%

Wiodące polskie papiery wartościowe

NazwaOst.Zm.Zm.%
CEZ as91,20+0,10+0,11%
PKO BP38,97+0,20+0,52%
Pekao110,30+0,40+0,36%
mBank449,20+7,80+1,77%
Cersanit sa4,910,000,00%
KGHM105,85+3,85+3,77%

Akcje Główne

NazwaOst.Zm.Zm.%
Exxon Mobil80,92-0,16-0,20%
Alibaba182,37+0,54+0,30%
Deutsche Bank8,022-0,118-1,45%
Facebook161,71+1,24+0,77%
Alphabet A1.196,66+8,44+0,71%
Apple186,56-1,42-0,76%

ETFs

NazwaOst.Zm.Zm.%
SPDR S&P 500282,20-0,22-0,08%
Invesco QQQ Trust Se.178,92+0,40+0,22%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares123,46+0,41+0,33%
SPDR S&P Metals & Mi.29,7961+0,0200+0,07%
iShares MSCI Emergin.43,5772+0,0100+0,02%

Stopy & Obligacje

NazwaMiesięcznyOst.Zm.
Euro BTPCze. '19129,29-0,31
USA 10-letnie T-Note.Cze. '19122,79-0,05
USA 30-letnie T-Bond.Cze. '19145,86-0,19
Wielka Brytania Gilt.Cze. '19127,09+3,17
Euro BundCze. '19163,97-0,22
Euro SCHATZCze. '19111,808-0,009

 

 

 

 

 

 

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail