Z ostatniej chwili

0

Wiadomości

Pokaż więcej wiadomości
Pokaż więcej analiz

Najpopularniejsze kryptowaluty

Title Wyczyść
  Nazwa Symbol Cena (USD) Kap. Wol. (24h) Zm. (24h)
Bitcoin BTC 3.987,4 70,91B $ 9,43B $ -0,20%
Ethereum ETH 137,05 14,52B $ 4,42B $ -0,10%
Ripple XRP 0,31033 12,99B $ 618,57M $ -0,45%
Litecoin LTC 60,682 3,72B $ 1,89B $ +2,00%
EOS EOS 3,6365 3,32B $ 1,43B $ +0,07%

Analiza techniczna

WIG20
2.326,50
22.03.2019 16:49
Nastroje Członków
Byczy
50%
Niedźwiedzi
50%
Podsumowanie: MOCNE SPRZEDAJ Rozpocznij trading
Średnie kroczące:Kup (0)Sprzedaj (12)
Wskaźniki:Kup (0)Sprzedaj (9)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
2.321,162.326,832.330,162.335,832.339,162.344,832.348,16

Karykatury

Trump stawia na swoim, Powell ustępuje w sprawie podwyższenia stóp procentowych

Filmy

Skaner akcji

Skanuj akcje
   
   
   
Znajdź

Pary kryptowalutowe

Zdobądź notowania kryptowalut w czasie rzeczywistym
   
   
   
Znajdź
23.03.2019 18:26 GMT

Rynki finansowe w czasie rzeczywistym

Indeksy GPW w czasie rzeczywistym

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegląd rynku Wzro. Spa.
WIG20 2.319,10 -39,92 -1,69%
Up
10.00%
Down
90.00%
2 18
WIG30 2.669,43 -43,77 -1,61%
Up
16.67%
Down
83.33%
5 25
WIG 60.097,10 -879,41 -1,44%
Up
28.29%
Down
46.00%
Unchanged
25.71%
99 161
mWIG40 4.238,99 -40,60 -0,95%
Up
27.50%
Down
70.00%
Unchanged
2.50%
11 28
sWIG80 12.009,31 -61,39 -0,51%
Up
23.75%
Down
58.75%
Unchanged
17.50%
19 47

Indeksy światowe

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegląd rynku Wzro. Spa.
Dow 30 25.502,32 -460,19 -1,77%
Up
13.33%
Down
86.67%
4 26
S&P 500 2.800,71 -54,17 -1,90%
Up
14.87%
Down
84.52%
Unchanged
0.61%
73 415
DAX 11.364,17 -185,79 -1,61%
Up
20.00%
Down
80.00%
6 24
Hang Seng 29.113,36 +41,80 +0,14%
Up
48.00%
Down
42.00%
Unchanged
10.00%
24 21
Nikkei 225 21.627,34 +18,42 +0,09%
Up
62.50%
Down
32.59%
Unchanged
4.91%
140 73

Indeksy Futures

NazwaMiesięcznyOst.Zm.%
WIG20Cze. '192.326,50-1,79%
DAXCze. '1911.336,8-2,03%
FTSE 100Cze. '197.112,3-2,37%
S&P 500Cze. '192.806,88-1,94%
NasdaqCze. '197.359,38-2,32%
Nikkei 225Cze. '1920.955,0-1,80%

Towary

NazwaMiesięcznyOst.Zm.%
ZłotoKwi. '191.313,35+0,46%
Ropa WTIMaj '1958,97-1,68%
SrebroMaj '1915,438+0,01%
Gaz ziemnyKwi. '192,754-2,38%
Soja USMaj '19904,12-0,76%
Pszenica USMaj '19465,00-0,43%

Wiodące polskie papiery wartościowe

NazwaOst.Zm.Zm.%
CEZ as92,50+1,25+1,37%
PKO BP38,70-1,00-2,52%
Pekao109,65-2,35-2,10%
mBank442,20-6,80-1,51%
Cersanit sa4,910,000,00%
KGHM103,50-2,75-2,59%

Akcje Główne

NazwaOst.Zm.Zm.%
Exxon Mobil80,48-1,31-1,60%
Alibaba176,26-5,24-2,89%
Deutsche Bank7,277-0,159-2,14%
Facebook164,34-1,74-1,05%
Alphabet A1.207,65-28,48-2,30%
Apple191,05-4,04-2,07%

ETFs

NazwaOst.Zm.Zm.%
SPDR S&P 500279,25-5,48-1,92%
Invesco QQQ Trust Se.178,56-4,01-2,20%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares123,97+0,29+0,23%
SPDR S&P Metals & Mi.29,1100-1,1800-3,90%
iShares MSCI Emergin.42,4300-1,2800-2,93%

Stopy & Obligacje

NazwaMiesięcznyOst.Zm.
Euro BTPCze. '19129,66+0,03
USA 10-letnie T-Note.Cze. '19124,12+0,77
USA 30-letnie T-Bond.Cze. '19148,77+1,72
Wielka Brytania Gilt.Cze. '19129,16+3,82
Euro BundCze. '19165,64+1,01
Euro SCHATZCze. '19111,882+0,020

 

 

 

 

 

 

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail