Z ostatniej chwili

0

Wiadomości

Najpopularniejsze kryptowaluty

Title Wyczyść
  Nazwa Symbol Cena (USD) Kap. Wol. (24h) Zm. (24h)
Bitcoin BTC 3.585,3 63,11B $ 5,32B $ +1,50%
Ripple XRP 0,31889 13,11B $ 441,58M $ +0,76%
Ethereum ETH 118,34 12,40B $ 2,56B $ +2,08%
Bitcoin Cash BCH 128,59 2,27B $ 262,88M $ +6,02%
EOS EOS 2,4429 2,22B $ 736,81M $ +4,79%

Analiza techniczna

WIG20
2.362,50
22.01.2019 16:50
Nastroje Członków
Byczy
60%
Niedźwiedzi
40%
Podsumowanie: NEUTRALNY Rozpocznij trading
Średnie kroczące:Kup (6)Sprzedaj (6)
Wskaźniki:Kup (2)Sprzedaj (5)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
2.348,162.352,832.359,162.363,832.370,162.374,832.381,16
  Aktualny czas: 23:49 (GMT +1:00)

Kalendarz ekonomiczny

Czas Wal. Wydarzenie Obecny Prognoza Poprzedni
Nadchodzące kluczowe wydarzenia ekonomiczne
1h 00m   JPY Bilans handlowy, s.a.   -0,29T -0,49T
1h 00m   JPY Wartość eksportu (r/r)   -1,9% 0,1%
1h 00m   JPY Bilans handlowy   -30B -738B
4h 10m   JPY Decyzja w sprawie stóp procentowych   -0,10% -0,10%
4h 10m   JPY BoJ - raport o prognozach gospodarczych (r/r)        
Ostatnie kluczowe wydarzenia ekonomiczne
22:45   NZD Wskaźnik CPI (k/k) 0,1% 0,0% 0,9%
22:45   NZD Wskaźnik CPI (r/r) 1,9% 1,8% 1,9%

Filmy

Skaner akcji

Skanuj akcje
   
   
   
Znajdź

Pary kryptowalutowe

Zdobądź notowania kryptowalut w czasie rzeczywistym
   
   
   
Znajdź
22.01.2019 22:49 GMT

Rynki finansowe w czasie rzeczywistym

Indeksy GPW w czasie rzeczywistym

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegląd rynku Wzro. Spa.
WIG20 2.359,23 +0,93 +0,04%
Up
60.00%
Down
35.00%
Unchanged
5.00%
12 7
WIG30 2.680,84 -3,71 -0,14%
Up
43.33%
Down
53.33%
Unchanged
3.33%
13 16
WIG 59.734,92 -130,59 -0,22%
Up
28.11%
Down
44.08%
Unchanged
27.81%
95 149
mWIG40 4.032,13 -39,13 -0,96%
Up
22.50%
Down
65.00%
Unchanged
12.50%
9 26
sWIG80 10.934,34 -53,24 -0,48%
Up
27.50%
Down
47.50%
Unchanged
25.00%
22 38

Indeksy światowe

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegląd rynku Wzro. Spa.
Dow 30 24.404,48 -301,87 -1,22%
Up
13.33%
Down
86.67%
4 26
S&P 500 2.632,90 -37,81 -1,42%
Up
15.85%
Down
84.15%
78 414
DAX 11.090,11 -46,09 -0,41%
Up
30.00%
Down
70.00%
9 21
Hang Seng 27.005,45 -191,09 -0,70%
Up
18.00%
Down
78.00%
Unchanged
4.00%
9 39
Nikkei 225 20.622,91 -96,42 -0,47%
Up
26.79%
Down
71.43%
Unchanged
1.79%
60 160

Indeksy Futures

NazwaMiesięcznyOst.Zm.%
WIG20Mar. '192.362,50+0,02%
DAXMar. '1911.020,4-0,92%
FTSE 100Mar. '196.798,1-0,58%
S&P 500Mar. '192.632,75+0,00%
NasdaqMar. '196.657,00+0,06%
Nikkei 225Mar. '1920.432,0-0,62%

Towary

NazwaMiesięcznyOst.Zm.%
ZłotoLuty '191.284,600,00%
Ropa WTIMar. '1953,00-1,92%
SrebroMar. '1915,3550,00%
Gaz ziemnyLuty '193,060-12,12%
Soja USMar. '19909,25-0,08%
Pszenica USMar. '19521,250,00%

Wiodące polskie papiery wartościowe

NazwaOst.Zm.Zm.%
CEZ as90,00+0,00+0,00%
PKO BP40,40-0,10-0,25%
Pekao112,00-3,30-2,86%
mBank452,60+4,40+0,98%
Cersanit sa4,910,000,00%
KGHM90,98-0,22-0,24%

Akcje Główne

NazwaOst.Zm.Zm.%
Exxon Mobil71,89-1,10-1,51%
Alibaba152,15-4,87-3,10%
Deutsche Bank7,860-0,122-1,53%
Facebook147,57-2,47-1,65%
Alphabet A1.078,63-28,67-2,59%
Apple153,30-3,52-2,24%

ETFs

NazwaOst.Zm.Zm.%
SPDR S&P 500262,94-3,52-1,32%
Invesco QQQ Trust Se.161,94-3,31-2,00%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares121,45+0,43+0,36%
SPDR S&P Metals & Mi.28,6900-0,4700-1,61%
iShares MSCI Emergin.40,8500-0,7000-1,68%

Stopy & Obligacje

NazwaMiesięcznyOst.Zm.
Euro BTPMar. '19127,700,00
USA 10-letnie T-Note.Mar. '19121,47-0,01
USA 30-letnie T-Bond.Mar. '19145,250,00
Wielka Brytania Gilt.Mar. '19122,73+0,05
Euro BundMar. '19164,65+0,46
Euro SCHATZMar. '19111,935+0,023

 

 

 

 

 

 

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail